HTTA-logo

  • Create an account
    Register
    All fields are required(*) .

Div 2 Results

2024 RESULTS        
                 
DATE HOME TEAM RUBBERS GAMES   AWAY TEAM RUBBERS GAMES  
                 
7 May Aldgate Squids 8 30 d Aldgate Orcas 4 19  
  Hahndorf Geckos 0 6 l Basket Range Bombers 12 36  
  Scott Creek Dingoes       Bye      
                 
14 May Aldgate Orcas 10 30 d Hahndorf Geckos 2 9  
  Basket Range Bombers 10 31 d Scott Creek Dingoes 2 10  
  Aldgate Squids       Bye      
                 
21 May Basket Range Bombers 8 27 d Aldgate Squids 4 17  
  Scott Creek Dingoes 3 13 l Hahndorf Geckos 9 29  
  Aldgate Orcas       Bye      
                 
28 May Hahndorf Geckos 7 26 d Aldgate Squids 5 20  
  Scott Creek Dingoes 5 16 l Aldgate Orcas 7 24  
  Basket Range Bombers       Bye      
                 
4 June Aldgate Orcas 0 0(f) l Basket Range Bombers 12 36  
  Aldgate Squids 11 33 d Scott Creek Dingoes 1 8  
  Hahndorf Geckos       Bye      
                 
11 June Aldgate Orcas 11 33 d Aldgate Squids 1 15  
  Basket Range Bombers 7 25 d Hahndorf Geckos 5 16  
  Scott Creek Dingoes       Bye      
                 
18 June Hahndorf Geckos 10 30 d Aldgate Orcas 2 16  
  Scott Creek Dingoes 3 11 l Basket Range Bombers 9 31  
  Aldgate Squids       Bye      
                 
25 June Aldgate Squids(Cherry Gardens Hall)       Basket Range Bombers      
  Hahndorf Geckos       Scott Creek Dingoes      
  Aldgate Orcas       Bye      
                 
2 July Aldgate Squids(Cherry Gardens Hall)       Hahndorf Geckos      
  Aldgate Orcas(Cherry Gardens Hall)       Scott Creek Dingoes      
  Basket Range Bombers       Bye      
                 
9 July   Doubles Tournament      
16 July   Singles Tournament      
                 
23 July Basket Range Bombers       Aldgate Orcas      
  Scott Creek Dingoes       Aldgate Squids      
  Hahndorf Geckos       Bye      
                 
30 July Aldgate Squids(Cherry Gardens Hall)       Aldgate Orcas      
  Hahndorf Geckos       Basket Range Bombers      
  Scott Creek Dingoes       Bye      
                 
6 Aug Aldgate Orcas(Cherry Gardens Hall)       Hahndorf Geckos      
  Basket Range Bombers       Scott Creek Dingoes      
  Aldgate Squids       Bye      
                 
13 Aug Basket Range Bombers       Aldgate Squids      
  Scott Creek Dingoes       Hahndorf Geckos      
  Aldgate Orcas       Bye      
                 
20 Aug Hahndorf Geckos       Aldgate Squids      
  Scott Creek Dingoes       Aldgate Orcas      
  Basket Range Bombers       Bye      
                 
27 Aug Aldgate Orcas(Cherry Gardens Hall)       Basket Range Bombers      
  Aldgate Squids(Cherry Gardens Hall)       Scott Creek Dingoes      
  Hahndorf Geckos       Bye      
                 
3 Sep Semi-Finals          
                 
                 
                 
10 Sep Preliminary Final          
                 
                 
17 Sep Grand Final